Regulamin korzystania z materiałów zamieszczonych na stronie internetowej | Mycond - kompleksowe rozwiązania HVAC

Jesteś tutaj

Regulamin korzystania z materiałów zamieszczonych na stronie internetowej

Witamy na stronie internetowej MYCOND (zwanej dalej stroną internetową).

 

Przed rozpoczęciem przeglądania strony internetowej należy dokładnie zapoznać się z niniejszym Regulaminem korzystania z materiałów zamieszczonych na stronie internetowej (zwanym dalej Regulaminem).

 

Uznaje się, że akceptujesz niniejszy Regulamin po pierwszym skorzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie akceptujesz i nie zgadzasz się z niniejszym Regulaminem, musisz natychmiast zaprzestać korzystania ze strony internetowej. W takim przypadku zabronione jest korzystanie ze strony internetowej, wszelkich informacji na niej zawartych oraz z usług strony internetowej.

 

1. Postanowienia ogólne

 

Regulamin dotyczy zarówno osób fizycznych, jak i prawnych.

 

MYCOND nie ponosi odpowiedzialności za treść stron internetowych, do których linki mogą znajdować się na stronie internetowej, nie gwarantuje ich dostępności i prawidłowego działania. Linki do informacji i usług stron trzecich na stronie internetowej mają charakter wyłącznie informacyjny i nie oznaczają, że MYCOND je popiera lub zaleca.

 

Informacje publikowane na stronie internetowej w postaci aktualności, artykułów, opisów produktów i usług oraz innych materiałów informacyjnych MYCOND są aktualne na dzień ich sporządzenia. Wraz z upływem czasu lub w wyniku późniejszych wydarzeń niektóre z tych informacji mogą być niekompletne lub nieaktualne. Po opublikowaniu na stronie internetowej MYCOND nie gwarantuje szybkiej korekty takich informacji.

 

Prawo do używania nazwy firmowej, znaków towarowych, nazw domen i innych znaków rozpoznawczych MYCOND może być udzielone wyłącznie za pisemną zgodą MYCOND.

 

Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony i / lub uzupełniony przez MYCOND jednostronnie bez żadnego specjalnego powiadomienia.

 

Aktualna wersja Regulaminu jest zamieszczona na stronie internetowej.

 

MYCOND zaleca, aby użytkownicy regularnie sprawdzali Regulamin pod kątem zmian i / lub uzupełnień. Dalsze korzystanie ze strony internetowej przez użytkownika po wprowadzeniu zmian i / lub uzupełnień do obowiązującego Regulaminu oznacza akceptację i zgodę użytkownika na takie zmiany i / lub uzupełnienia.

 

MYCOND nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie lub niekorzystanie ze strony internetowej przez użytkownika, w tym za niemożność korzystania ze strony internetowej.

 

2. Ochrona praw autorskich

 

Wszystkie obiekty, które są umieszczone na stronie internetowej, w tym elementy projektu, teksty, obrazy graficzne, ilustracje, audio i wideo, programy, skrypty i inne obiekty oraz ich kombinacje, są przedmiotem praw wyłącznych MYCOND.

 

MYCOND zezwala użytkownikowi na przeglądanie i pobieranie materiałów strony internetowej wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego użytku, pod warunkiem, że w każdym przypadku wykorzystania treści ze strony internetowej zachowane zostaną wszystkie znaki praw autorskich (©), wstawione zostanie hiperłącze do strony internetowej https://mycond.eu/, a treść zostanie zachowana w niezmienionej postaci.

 

Użytkownikowi zabrania się wyświetlania, rozpowszechniania lub modyfikowania materiałów strony internetowej, a także wykorzystywania informacji w jakikolwiek inny sposób w celach komercyjnych lub publicznych bez pisemnej zgody MYCOND.

 

Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów strony internetowej na innych stronach internetowych i / lub mediach społecznościowych i / lub w celach komercyjnych i / lub w połączeniu (jako część) materiałów, które są sprzeczne z obowiązującym prawem, jest zabronione.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać ekskluzywne oferty, najnowsze wiadomości i informacje o produktach Mycond bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej! Stań się częścią naszej społeczności już dziś i nie przegap żadnych aktualizacji.